Reference zákazníků

Vaše názory nás zajímají, rádi je zde uveřejníme.

Více referencí naleznete na našem Facebooku Náš FacebookRáda bych zde i já odprezentovala svou VELMI POZITIVNÍ odezvu na seno „PanMalina“. Já a mých šest činčilek, z města, daleko od bujarých travin, jsme se cítili beznadějně ve věci získání domácího sena – takový „městský handicap“... ale nyní máme „PanaMalinu“. Za seno skvělé kvality jsme moc rádi...DĚKUJEME!

Daniela Fornůsková (a činčilky).


Dobrý den,
jen jsem chtěla poděkovat za Vaše kvalitní produkty - především za seno. Moje morče seno jiných značek odmítá, resp. ignoruje, ale "PanaMalinu", jak láskyplně Vase seno nazýváme, si dá vždycky a rád. Takže děkuji já i mé zvířátko a přejeme mnoho stějně spokojených zákazníků jako jsme my dva.

Jana Matějková & Dick Fantom Chlum


Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za fantastické seno, které na našem trhu nemá konkurenci. Mám dvě morčata, a proto je dost důležité, aby měly stále co žvýkat, takže jsem měla problém najít seno, které by nebylo hnědé a nevoňavé. Jsem ze Zlína a objevila jsem ve Zvěrokruhu Vaši zásilku. Po otevření dotyčného balíčku jsem byla překvapená nejen já, ale hlavně moje dvě morčata. Jsou doslova "šílené", jak jim nasypu to vaše seno. Proto Vám ze srdce děkuji, že jste k dostání ve Zlíně. Na vašich stránkách jsem si všimla, že také nabízíte hoblinky, takže už vím, na co se zaměřit ve Zvěrokruhu příště. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů, a šťasnou ruku, jako dosud, při výběru sena. Krásný den a pozdrav ze Zlína

Jolana Kenšová


Dobrý den,
můj králíček si oblíbil sena pan Malina. Z dovolené jsem mu přivezla alpské seno jedné známé značky. Když chci, aby ho jedl, musím ho "namixovat" s panem Malinou. Teď už mu jiné seno nikdy nekoupím.

Lucka