Royal Canin Sterilised v želé 85g

Kód: 45997
29 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Jsme na trhu déle jak 8 let
8 let na trhu
Po tuto dobu se staráme o spokojené bříško vašich mazlíčků.
Jsme rodinná firma
Jsme rodinný podnik
Zakoupením našich výrobků dáváte práci lidem z chráněných dílen.
Vlastní výrobky v BIO kvalitě
Vlastní výrobky v BIO kvalitě
Nabízíme kvalitní seno a hobliny té nejvyšší jakosti pěstované v Kutnohoří.
Vlastní kamenná prodejna
Vlastní výdejna
Naší výdejnu naleznete na adrese Kamenná 12, Praha 7

Detailní popis produktu

Abychom kočce poskytli správnou výživu, musíme zohlednit okolnosti, jako jsou její: věk, fyziologie, rasa a životní styl. Royal Canin zohledňuje všechny tyto faktory ve svých recepturách. Royal Canin Sterilised v želé je speciálně vytvořeno pro kočky, které jsou kastrované nebo sterilizované. Mokré krmivo Royal Canin Sterilised v želé je velice kvalitní a receptura je vytvořená tak, aby kočky měly optimální příjem živin, který potřebují a který i instinktivně vyhledávají.

Krmivo pro kočky Royal Canin Sterilised pomáhá kastrovaným nebo sterilizovaným kočkám udržet si optimální váhu a podporuje zdravou močovou soustavu:

  • Dva dny po kastraci kočka přijímá více potravy (až o 20 %), ale její spotřeba energie se zmenšuje přibližně o 30 %. Snížený podíl cukrů se stará o pomalý vzestup cukru v krvi a zabraňuje tak předčasnému pocitu hladu.
  • Kočky po sterilizaci a kastraci zpravidla méně přijímají tekutiny, což přispívá ke vzniku močo
  • Specifický optimální profil živin u dospělých koček vede k instinktivní a dlouhodobému přijímání krmiva. Protože i nejlepší krmivo je k ničemu, když kočce nechutná.
  • Krmivo Royal Canin Sterilised jsou šťavnaté kousky v chutném želé. V kapsičkách je naporcované krmivo chráněno, zachová si tak plnou chuť, aroma a vysokou kvalitu živin. Přesto se kapsičky snadno otevírají.

Krmivo Royal Canin poskytuje kompletní a vyváženou výživu:

  • Esenciální mastné kyseliny: Dodávají cennou energii, mohou podporovat přirozenou obranyschopnost, zdravou kůži a lesklou srst.
  • Vitamíny: Mají antioxidační účinek, posilují imunitu a podporují látkovou výměnu.
  • Minerální látky: Mohou podporovat látkovou výměnu, zdravou kůži a pevnost kostí a zubů. Vláknina: Podporuje vyváženou střevní flóru a správnou funkci trávicí soustavy.
  • Bílkoviny: Zajistí optimální vývoj orgánů, svalů a pojivové tkáně.
  • Vysoká stravitelnost: Díky kvalitním surovinám je stravitelnost bílkovin minimálně 90%.

Optimales-Nährstoff-ProfilInstinktivní preference - optimální výživový profil: Nová zdravá potrava s optimálním výživovým profilem, který je přizpůsobený životnímu období a osobním potřebám kočky. Receptura krmiva dodává všechny potřebné živiny na získání energie. Zahrnuje vyvážený poměr mezi bílkovinami, tuky a cukry, pro dlouhodobou lahodnou chuť. S věkem kočky, nebo fyziologickým stavem (př. březost, kojení) se mění potřeba živin a je nutné tomu přizpůsobit její stravu.
Kočka většinou instinktivně pozná, jaká potrava je pro ni nejlepší. Recepturu krmiva vytvářeli odborníci ve spolupráci s veterinárními lékaři a s profesionálními chovateli. Vědecké poznatky a zkušenosti odborníků z Royal Canin zaručují vytvoření ideální skladby živin v krmivu a tak i jeho dlouhodobou akceptaci krmiva. Kočky se Feline Health Nutrition krmiva od Royal Canin nikdy nenabaží. Není nutné měnit příchutě krmiva, protože jeho chuť má jen malý význam na jeho volbu kočkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky pro kočky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: