Tetra Wafer Mix 48g/ 100ml

Kód: 4612
119 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kompletní, výživné prémiové krmivo Tetra Wafer Mix pro všechny druhy ryb, raků a krevet žijících u dna. Toto krmivo nabízí mix jak pro masožravé tak pro býložravé druhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní, výživné prémiové krmivo Tetra Wafer Mix pro všechny druhy ryb, raků a krevet žijících u dna. Zelené tablety jsou s vysokým obsahem řasy spiruliny, která je nejlepší potravou pro býložravce. Hnědé jsou nejvhodnější pro masožravce. Tablety mají přesně vyvážené složení, takže se ve vodě pozvolna rozpouští. Ryby a raci si obvykle svou potravu šetří, takže toto krmení plně odpovídá jejich požadavkům. 


Krmný návod:

Krmte 1-2 x denně tolik, kolik ryby stačí spotřebovat během 20 minut. 


Složení:

Rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, měkkýši a korýši (6,2 % garnáti), kvasnice, řasy (1,5 % Spirulina), minerální látky, oleje a tuky. 


Jakostní znaky:

Proteiny 45 %, vlhkost 9 %, tuky 6 %, hrubé popeloviny 11 %, hrubá vláknina 2 %, vitamín A 28460 m.j./ kg, vitamín D3 1770 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 190 mg / kg, L-ascorbyl-2-polyfosforečnan (stabilizovaný vitamín C) 130 mg / kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.